Strona główna > Warunki handlowe

Warunki handlowe

myCasting.pl jest platformą, która pozwala agencjom ogłosić casting na aktora/statystę, a użytkownikom aplikować na castingi.

Umieszczanie ogłoszeń o castingach jest bezpłatne.

Aplikowanie na castingi jest niekiedy odpłatne - wówczas użytkownik jest powiadamiany o konieczności wykupienia profilu VIP i ma możliwość dokonania wyboru, czy chce dokonać płatności przy pomocy serwisu przelewy24.pl.

myCasting.pl nie kojarzy aktywnie użytkowników z ofertami agencji - jest jedynie platformą ogłoszeniową.

Całość komunikacji jest prowadzona bezpośrednio między użytkownikiem i agencją; myCasting.pl nie ponosi odpowiedzialności za nawiązaną współpracę i jej efekty.

Użytkownik ponosi odpowiedzialność za podanie możliwie dokładnych informacji. Niewłaściwe informacje mogą skutkować między innymi nieprawidłowym umieszczenie profilu w bazie. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, iż został powiadomiony o ryzyku związanym z umieszczaniem prywatnych informacji w Internecie.

myCasting.pl nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystywanie profilu przez jego twórcę. myCasting.pl zachowuje sobie prawo do częstego przesyłania na email newslettera dotyczącego nowych castingów.

Po założeniu profilu lub zapisaniu na newsletter należy odpowiedzieć na przesłany email w celu aktywacji profilu. Wszystie emaile będą posiadały link do usunięcia profilu. Link znajduje się na dole emaila.

Twój adres email nigdy nie będzie udostępiony osobom trzecim. Profile przechowywane są na bezpiecznych serwerach myCasting.pl. Pytania prosimy kierowań na [email protected]. Jeśli na profilu podany został numer telefonu, myCasting.pl zastrzega sobie prawo do przekazania numeru agencjom zainteresowanym Twoją osobą.

Nie jest dozwolona reklama w treści profilu (linki do innych stron itp) - w przeciwnym razie usunięta zostanie reklama lub też sam profil.

W przypadku naruszenia regulaminu, myCasting.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia profilu.

Sama rejestracja na portalu myCasting.pl nie gwarantuje otrzymania żadnych ofert pracy lub zleceń.

Agencje są reprezentowane przez użytkowników, którzy stworzyli profil Agencji na myCasting.pl, lub którzy ogłosili casting na myCasting.pl. Posiadanie profilu agencji i umieszczanie castingów jest darmowe. myCasting.pl zachowuje prawo do żądania płatności w przypadku dodatkowych usług na rzecz agencji, pod warunkem, że agencja została uprzednio poinformowana o warunkach.

myCasting.pl nie ponosi odpowiedzialności za niespełnienie oczekiwań agencji lub brak zainteresowania ogłoszonymi castingami.

myCasting.pl nie ponosi odpowiedzialności za bezpośredni kontakt między agencją a użytkownikami, oraz za wszelkie konsekwencje takiej współpracy.

Agencja jest odpowiedzialna za zachowanie obowiązujących praw.

myCasting.pl nie akceptuje reklam erotycznych i pornograficznych treści.

myCasting.pl zachowuje prawo do edytowania castingów w celu poprawy jakości na myCasting.pl. myCasting.pl nie bedzie również przekazywać wiadomości od agencji do użytkowników, jeśli uzna je za niestosowne.

Zachęcamy agencje do odpowiadania aplikującym użytkownikom, niezależnie, czy decyzja o współpracy jest pozytywna lub negatywna.

Reklamacje - wszedlkie reklamacje prosimy kierować na adres [email protected] - nasz zespół służy pomocą. Zażalenia rozwiązywane są w okresie od 3 do 5 dni biznesowych.

Rezygnacja z usług serwisu jest możliwa w każdym momencie i bez jakichkolwiek kosztów - wystarczy zalogować się na swoje konto oraz wybrać opcję Usuń Profil. Możliwe jest również usunięcie konta poprzez skorzystanie z linka w mailach informujących o najnowszych castingach.

Polityka bezpieczeństwa

Potrzebujemy jak największą ilość ciekawych informacji o Tobie w Twoim profilu użytkownika. Cześć z tych informacji, jak pełne nazwisko, e-mail jest widoczna tylko dla nas. Potrzebujemy tej informacji, żeby zweryfikować, że Ty to Ty i móc się z Tobą skontaktować.

Jednakże większość informacji, które podajesz będzie dostępna publicznie i ma zagwarantować, że organizatorzy castingów zaciekawają się Twoją kandydaturą oraz unikalną osobą i talentami. Mowa tu na przykład o Twojej płci, wzroście, kolorze włosów oraz rozmiarze buta – a także o Twoim doświadczeniu z aktorstem, śpiewem, tańcem, oraz oczywiście o Twoich zdjęciach. Wszystkie te informacje pomagają agencjom wyszukać Twoją osobę w bazie przy odpowiednio dobranych kryteriach wyszukiwania oraz mają zapewnić pozytywne odebranie Twojej kandydatury na casting. Dla Twojej wygody przechowujemy równeż historię castingów, na które zaaplikowano.

Nie sprzedajmy Twoich informacji osobom trzecim. W każdym momencie możesz usunąć bezpłatnie swoje konto. Jedyną informacją, którą wówczas przechowujemy to kiedy konto zostało założone i usunięte, numer identyfikacyjny konta, adres e-mail oraz informacje o dokonanych płatnościach (w przypadku gdy zdecydowano się za zakup konta VIP). Są to jedynie dane, które musimy przechowywać zgodnie z obowiązującym prawem.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz zalogować sie do swojego konta, zmienić lub usunąć podane dane – a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą pod adresem www.mycasting.pl.

Informacje oraz reklamacje: [email protected]