Strona główna > Pomysł

W CZYM POMAGAMY

Informacja dla użytkowników (modelek, statystów, aktorek, piosenkarek i tancerek):

myCasting.pl to portal pomagający osobom w różnym wieku nawiązać współpracę z agencjami modelek oraz firmami poszukującymi ludzi o różnych talentach. Portal przeznaczony jest dla ludzi, którzy chcieliby spróbować swoich sił jako modelka, piosenkarka, tancerka lub statysta.

myCasting.pl nie jest samodzielną agencją, lecz jedynie pomaga nawiązać współpracę.

Według nas, każdy jest wyjątkowy na swój sposób. Nie istnieje szablon gwarantujący sukces. Dlatego właśnie gorąco zachęcamy, aby zarejestrować się i spróbować swoich sił.

Istnieje wiele typów ofert pracy i zleceń oferowanych poprzez myCasting.pl:

- Agencja poszukuje osoby do reklamy telewizyjnej lub pokazu mody o dokladnie Twoich cechach.

- Agencja może być zdania, że właśnie osoba z Twoją charyzmą i osobowością byłaby idealnym kandydatem do filmu.

To tylko przykłady licznych możliwości oferowanych przez myCasting.pl

Jeśli jesteś gotowa na trochę sławy i chcesz spróbować swoich sił, przeczytaj jakie możliwości otworzy Ci założenie profilu.

Informacja dla agencji oraz organizujących przesłuchania:

myCasting.pl funkcjonuje jako baza pomagająca wyszukać najbardziej odpowiednich kandydatów do Twojego projektu. Funcjonalność wyszukiwania kandydatów została tak zaprojektowana, abyś przed swoim komputerem mógł w łatwy i wygodny sposób wyszukać interesujących kandydatów.

Nasza baza zawiera profile profesjonalistów, osób nowych w branży, jak i już trochę doświadczonych. Co łączy te wszystkie osoby to pasja i otwartość na nowe wyzwania.

Nasz pomysł bazuje na promowaniu wyjątkowości i cech szczególnych kandydatów, dlatego mamy w swojej bazie osoby o różnych osobowościach. Gwarantujemy tym samym dużą skutecznośc w odnalezieniu interesującego Cię kandydata.

Jeśli nie masz czasu przeglądać profili naszych użytkowników, zawsze możesz wysłać nam biuletyn z informacją o organizowanym castingu na [email protected] i podzielimy się nim na naszym portalu.

Jeśli uważasz, ze myCasting.pl może Ci pomóc w znalezieniu talentów, zachęcamy do założenia profilu agencji, aby móc korzystać z naszej bazy talentów.

Załóż profil agencji i przekonaj się, jak ułatwia życie.

*myCasting.pl pomoże Ci tylko w nawiązaniu kontaku - reszta zależy od Ciebie. Pamiętaj, że Ty i Twój profil ponoszą całkowitą odpowiedzialność za konsekwencje nawiązanej współpracy.