Strona główna > Castingi > Poszukujemy aktorzy do scen w erialu ''Dlaczego ja?''

POSZUKUJEMY AKTORZY DO SCEN W ERIALU ''DLACZEGO JA?''

Mężczyźni i kobiety 28 - 34 lat, Cały kraj

PŁATNE CASTING DOBIEGŁ KOŃCA

„DLACZEGO JA?”
Nagrania w terminie 21.08-23.08 🎬
Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę na planie, to aktualnie szukamy do poszczególnych ról:
1. WOJTEK GAŁĄZKA (29) – ELEKTRYK, STRAŻAK OCHOTNIK. Z WYGLĄDU PRZECIĘTNY. POZA STRAŻĄ UBIERA SIĘ W JEANSY I T-SHIRTY. POMOCNY, DOBRY, HONOROWY, BYWA CZASEM NARWANY. NIE MA SZCZĘŚCIA Z DZIEWCZYNAMI. MARZĄ MU SIĘ PODRÓŻE. (Nagrania 21.08-23.08)
2. PATRYCJA KWIECIEŃ (30) – OSZUSTKA. KOBIECA BUDOWA, O PARĘ KILOGRAMÓW ZA DUŻO, ALE JEST ZGRABNA, WŁOSY DO RAMION, LEKKI MAKIJAŻ. UDAJE MIŁĄ, FAJNĄ, PRACOWITĄ, A TAK NAPRAWDĘ SIĘ OSZUSTKĄ, WYŁUDZACZKĄ. POTRAFI DOBRZE GRAĆ.(Nagrania 22.08-23.08)
3. DAWID MALEC (33) – NA CO DZIEŃ ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ PERFUM W SYSTEMIE MULTI LEVEL MARKETING, JEST STRAŻAKIEM OCHOTNIKIEM. PRZECIĘTNY W WYGLĄDU, POZA STRAŻĄ UBIERA SIĘ W PODRÓBKI MARKOWYCH UBRAŃ. UDAJE DOBREGO, PRZYJAZNEGO, A TAK NAPRAWDĘ JEST CWANIAKIEM I OSZUSTEM.
(Nagrania 21.08-23.08)
4. SŁAWEK DĄBROWSKI (29) – PRZYJACIEL WOJTKA, DRUŻBA NA JEGO NIEDOSZŁYM ŚLUBIE, PRACUJE JAKO MECHANIK. TYP PRZYSTOJNIAKA, ŁADNE WŁOSY, OPALENIZNA. POZA STRAŻĄ UBIERA SIĘ W JEANSY I POLO. PRZYJACIELSKI, CHCIAŁ DOBRZE DLA WOJTKA. (Nagrania 21.08-23.08)
Zainteresowane osoby proszę o zgłoszenia na maila 📩:
(Imię, nazwisko, wiek, aktualne zdjęcie, numer telefonu, wizytówka wideo/ demo + krótki opis dotychczasowego doświadczenia, jeśli jest)

Casting dobiegł końca